20Pcs DIP 6*6*4.3MM 6X6X4.3/4.5/5.0/5.5/6.0/6.5/7.0/8.0/8.5/10/11 MM Tactile Tact Push Button Micro Waterproof Switch Momentary
"*" indicates required fields
SKU:
d712c158qo3g00d03u6g
Category: Others
Description
SPECIFICATIONS
Brand Name: NONE
Current: /
Features: /
High-concerned chemical: None
Item Type: SWITCHES
Material: Plastic
Model Number: Waterproof Switch 6×6
Origin: Mainland China
Switch Type: MICRO SWITCH
Warranty: /
Additional information
|---|---|
| Size | DIP |
Reviews (0)
Be the first to review “20Pcs DIP 6*6*4.3MM 6X6X4.3/4.5/5.0/5.5/6.0/6.5/7.0/8.0/8.5/10/11 MM Tactile Tact Push Button Micro Waterproof Switch Momentary” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Shipping & Delivery
RELATED PRODUCTS
20Pcs VH 3.96mm Pitch 2P 3P 4P 5P 6P 7P 8 Pin Male Plug Housing Straight Pin / Right Angle Connector VH3.96 White
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SKU:
d710mq6kblug00evvep0
Select options
d710v23miq7000defi20
JST XHS with Belt Lock 2.5mm 4Pin Single-Headed Cable 22AWG UL1007 PVC
xhs2-5mm-with-belt-lock-4Pin connector-single-headed-cable
JST XHS with Belt Lock 2.5mm 6Pin Single-Headed Cable 22AWG UL1007 PVC
xhs2-5mm-with-belt-lock-6Pin connector-single-headed-cable
JST XHS with Belt Lock 2.5mm 7Pin Single-Headed Cable 22AWG UL1007 PVC